Intencje mszalne od 3 do 10 listopada 2019
31. Niedziela Zwykła, 3 listopada
7.30 ++ Za Zmarłych z Róż różańcowych
9.00 + Jan Koper – Msza Św. gregoriańska
10.30 + Teresa Kralka
12.00 ++ Za Zmarłych Rodziców
13.15 Za Parafian, zwłaszcza chrzczonych
17.00 ++ Józef, Józefa, Zofia Bąk, Janina, Stanisław, Stefan
18.30 ++ Maria i Szymon Gądek w rocz. śm.
20.00 ++ Za Zmarłych z rodziny Cichockich i Rzeźnickich
Poniedziałek, 4 listopada
7.00 1) + Jan Koper – Msza Św. gregoriańska
2) + Zofia Kolasa – int. od siostry Włady-sławy z mężem i Rodziną
7.30 ++ Rita i Gustaw oraz ++ za Zmarłych z rodziny Bielańskich
18.30 ++ Anna, Józef, Helena, Józef oraz ++ za Zmarłych z rodziny Dobrowolskich i Kubienzów
Wtorek, 5 listopada
7.00 + Konrad Maroń w 43. rocz. śm.
7.30 + Jan Koper – Msza Św. gregoriańska
18.30 ++ Helena, Feliks oraz ++ za Zmarłych z rodziny Kowalczyków i Przybyłowiczów
Środa, 6 listopada
7.00 ++ Jerzy i Jarosław (w 2. rocz. śm.) Filipowscy
7.30 + Barbara Widay w 14. rocz. śm.
18.30 1) + Jan Koper – Msza Św. gregoriańska
2) W intencji Radio Maryja
Czwartek, 7 listopada
7.00 1) + Mieczysław Kowalczyk w 20. rocz. śm.
2) + Zofia Kolasa – int. od chrześnicy Joanny z mężem
7.30 + Jan Koper – Msza Św. gregoriańska
18.30 ++ Jadwiga i Zygmunt Szuszkiewicz i ++ za Zmarłych z Rodziny
Piątek, 8 listopada
7.00 1) + Jan Koper – Msza Św. gregoriańska
2) O świętość życia w rodzinie
3) + Edward Kołodziejczyk – int. od Brata z Rodziną
7.30 ++ Agnieszka i Alojzy Bartyzel oraz + Włodzimierz Kobylski
18.30 ++ Władysława (ona) i Stanisław
Sobota, 9 listopada – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, Katedry Biskupa Rzymu, Matki i Głowy wszystkich kościołów na świecie
7.00 1) + Franciszek Bukowski
2) ++ Michalina i Leszek
7.30 1) Dziękczynna z prośbą o zdrowie i dary DŚ w 85. rocz. ur. dla Kazimierza i za ++ Zmarłych z Rodziny
2) ++ Józef Orzechowski, syn Józef, Rodzice, Rodzeństwo oraz ++ za Zmarłych z rodziny Rozwadowskich
18.30 + Jan Koper – Msza Św. gregoriańska
32. Niedziela Zwykła, 10 listopada
7.30 ++ Stefania w 66. rocz. śm., Aniela, Jan, Beata, Krzysztof, Józef i Czesława
9.00 ++ Za Zmarłych z rodziny Przybyło
10.30 ++ Helena, Stanisława (ona), Wiktoria, Eleonora
12.00 ++ Władysław, Genowefa i Józef
13.15 Za Parafian
17.00 + Jan Koper – Msza Św. gregoriańska
18.30 ++ Za Zmarłych z rodziny Zawadzińskich i Millerów
20.00 + Marek Tyszkiewicz