Intencje mszalne od 21 do 28 stycznia 2018
3. Niedziela Zwykła, 21 I
7.30 ++ Agnieszka i Izydor w 100. rocz. śm.
9.00 + Edward Iwański – od dziekana Wydziału Odlewnictwa AGH i rodziny Deńków
10.30 + Stanisław Tomczyk (greg. 21)
12.00 O bł. Boże dla Szymona w 18. rocz. urodzin i dary Ducha Świętego
13.15 1) Za parafian
2) O bł. Boże, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Szymona w 18. rocz. urodzin
17.00 W intencji Panu Bogu wiadomej
18.30 ++ Marta, Ryszard, Marcin, Stanisława Więckowscy
20.00 Celebra Jego Ekscelencji ks. abpa Marka Jędraszewskiego, Metropolity Krakowskiego w ramach obchodów 50-lecia ogłoszenia Encykliki Humanae vitae i istnienia Wydziału Duszpaterstwa Rodzin Archidiecezji Krakowskiej w intencji narzeczonych i małżonków
+ Henryk Doniec
Poniedziałek, 22 I
7.00 1) + Stanisław Tomczyk (greg. 22)
2) + Jan Przybyłko w 13. rocz. śm.
7.30 + Edward Iwański – od Stefanii i Józefa Gryglas z Niepołomic
18.30 + Henryk Ciońćka
Wtorek, 23 I
7.00 + Edward Iwański – od Henryka Sochackiego z Suchej Beskidzkiej
7.30 + Stanisław Tomczyk (greg. 23)
18.30 Paweł Dudzik w 2. rocz śm.
Środa, 24 I
7.00 + Edward Iwański – od kolegium sędziów z Wadowic
7.30 ++ Jan i Wiktoria Dziadkowiec i zmarli z rodziny
18.30 + Stanisław Tomczyk (greg. 24)
Czwartek, 25 I, Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła
7.00 1) + Stanisław Tomczyk (greg. 25)
2) W intencji Panu Bogu wiadomej
7.30 + Edward Iwański – od sędziów i obserwatorów z Nowego Sącza
18.30 + Henryk Ciońćka
Piątek, 26 I
7.00 1) + Edward Iwański – od kolegium sędziów Piłki Nożnej w Oświęcimiu
2) O świętość życia w rodzinie
7.30 + Stanisław Tomczyk (greg. 26)
18.30 ++ Maria, Aleksander i Stanisław
Sobota, 27 I,
7.00 1) + Edward Iwański – od kolegium sędziów w Brzesku
2) + Stanisław Tomczyk (greg. 27)
7.30 ++ Stanisław Boguta i Stanisław Grzesik
18.30 + Fryderyk Filek w 4. rocz. śm.
4. Niedziela Zwykła, 28 I
7.30 ++ Aniela, Andrzej i zmarli z rodziny
9.00 + Edward Iwański – od Jolanty i Sławomira Jagodów z dziećmi
10.30 + Stanisław Tomczyk (greg. 28)
12.00 + Tadeusz Rachwał w 5. rocz. śm.
13.15 Za parafian
17.00 + Józef Chmiel
18.30 + Irena i Alojzy Łukasik
20.00 + Jan Trzepacz