Niedziela 27.05, Uroczystość Przenajświętszej Trójcy,
7.30 + Mieczysław Hahn (greg. 27)
9.00 W 14. rocz. ur. Jana i w 9. rocz. ur. Tomasza, dziękczynna z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla niech i całej rodziny
10.30 Rocznica I Komunii Świętej
12.00 O Boże bł. w 57. rocznicę prowadzenia działalności gorpodarczej
13.15 Za parafian
17.00 + Leopold Skłodowski w 2. rocz. śm. - od rodziny
18.30 W 2. rocz. ur. Dominika, dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę Bożą
20.00 ++ Jadwiga, Wawrzyniec i zmarli z rodziny Dziudźków
Poniedziałek 28.05,
7.00 1) + Mieczysław Hahn (greg. 28)
2) W 91. rocz. urodzin Ojca Finnegana
7.30 + Zbigniew Kęsek - od brata Romana z rodziną
18.30 ++ Barbara i Władysław Krzysiek, Zofia i Stanisław Zarzyccy
Wtorek 29.05,
7.00 + Jan
7.30 + Jerzy Urbański
18.30 1) + Mieczysław Hahn (greg. 29)
2) ++ Wiktoria i Marcin
Środa 30.05,
7.00 + Mieczysław Hahn (greg. 30)
7.30 ++ Eugeniusz, Helena
18.30 + Józefa
Czwartek 31.05, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej
7.30 ++ Wojciech i Katarzyna
9.00 + Jadwiga w 13. rocz. śm.
10.30 ++ Władysław i Honorata Rerak, Janina Piszak
12.00 + Czesława Żuchowicz
16.00 1) Za parafian
2) + Jan Koper - od rodziny
3) + Teresa Kralka
4) ++ Katarzyna, Felicja, Stanisław Iwan
18.30 O zdrowie, bł. Boże i dary Ducha Św. Dla Barbary Kowalczyk i jej mamy
Piątek 01.06,
7.00 Za zmarłych wypominanych w wypominkach
9.00 + Maria Wojtanowicz
17.00 Dziękczynna za Joachima i Weronkę z prośbą o dalsze Boże bł.
18.30 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezus - od Straży Honorowej NSPJ
Sobota 02.06,
7.00 1) + Zbigniew Kęsek - od bratanków i Wojciecha i Macieja z rodziną
2) + Helena Gębuś w 25. rocz. śm., mąż Alfred
7.30 Wynagr. Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi i bluźnierstwa - od Róż Różańcowych
18.30 + Halina
9. Niedziela Zwykła, 03.06,
7.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł., dalszą opiekę Matki Bożej dla modlących się w VII Róży i o radość życia w niebie dla zmarłych z Róży
9.00 ++ Karolina i Jakub Rachwał
10.30 + Maria Olech
12.00 W intencji Ani i Marka oraz Gosi i Michała i ich rodzin
13.15 Za parafian
17.00 O radość życia wiecznego dla Magdy i uzdrowienie dla Izabeli
18.30 ++ Aniela, Józef Machnik i zmarli z rodziny
20.00 + Dorota Celej