Puste2 MENU
 | 
         
          1. Dzisiaj o godzinie 12.00 Msza św. z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich dla par obchodzących Złoty i Srebrny Jubileusz Małżeństwa. Nie odprawiamy dziś Mszy św. o godzinie 20.00.

         2. Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i 51. Światowy Dzień Pokoju, przeżywany pod hasłem zaczerpniętym z orędzia papieskiego: Migranci i uchodźcy: mężczyźni i kobiety w poszukiwaniu pokoju. We wtorek wspomnienie śś. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
        W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Kazanie wygłosi ks. dr Paweł Gałuszka, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Krakowskiej. Będzie to jednocześnie zaproszenie na rejonowe spotkanie małżeństw i rodzin naszego i sąsiednich dekanatów w 50. rocznicę ogłoszenia encykliki Pawła VI Humanae vitae oraz z okazji Jubileuszu 50-lecia powstania Wydziału Duszpasterstwa Rodzin, którego ks. Paweł jest dyrektorem.
         Mszę św. o godzinie 18.30 wokalnie oprawi PanaMa Chór. Po niej śpiewacy zapraszają do wspólnego kolędowania w Bożym Młynie.
         W najbliższą niedzielę święto Chrztu Pańskiego. Po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu w pierwszą niedzielę miesiąca. Składka na potrzeby inwestycyjne w parafii (realizację projektu wystroju wnętrza kaplicy Matki Bożej Miłosierdzia).  

        3. W pierwszy czwartek stycznia nabożeństwo ku czci św. Jana Kantego na zakończenie Adoracji Najświętszego Sakramentu o godzinie 18.00 w kościele dolnym. Adoracja Najświętszego Sakramentu dla wszystkich chętnych również po Mszy św. wieczornej do godziny 20.00. Animuje ją Wspólnota Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Manus Domini. W pierwszy piątek stycznia Msza św. wynagradzająca NSPJ od Straży Honorowej NSPJ o godz. 18.30. Po niej adoracja animowana przez Honorową Straż NSPJ do 21.00. W pierwszą sobotę stycznia Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi od róż różańcowych o godzinie 7.30. O 18.00 różaniec prowadzony przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej.
      W najbliższą niedzielę po Mszy św. o 7.30 zmiana tajemnic dla róż różańcowych. Na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszamy dzieci i matki w stanie błogosławionym, którym udzielimy błogosławieństwa. Schola dziecięca Boże Nutki zaprasza dzieci i starszych na kolędowanie przy źłóbku podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godzinie 10.30.  

        4. Spotkania opłatkowe dla Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej we wtorek, 2 stycznia 2018 o 19.30 w bibliotece parafialnej, dla Zespołu Charytatywnego w sobotę, 6 stycznia o 18.00 na plebanii, dla łączników w niedzielę, 7 stycznia również o 18.00 na plebanii.

       5. Dziękujemy za ofiary na UPJP2 w święto św. Szczepana, w wysokości 9075,57 PLN, na Fundusz SOS dla ratowania życia nienarodzonych w czasie pasterki w kwocie 3102,84 PLN i za świece wigilijne Caritas w czasie adwentu - suma pozostająca w parafii na cele charytatywne to 2665,27PLN.
       Dziękujemy za dary parafian na stół świąteczny na plebanii. 

       6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jana Strojnego. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...