Puste2 MENU
 | 
      
       1. W kalendarzu liturgicznym bieżącego tygodnia: we wtorek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, w czwartek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Teagon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w piątek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w sobotę wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, dziewicy.

       2.  Za tydzień w niedzielę składka do puszek dla wyjeżdżających do Panamy na Światowe Dni Młodzieży. Szczegóły dystrybucji zebranych przez młodych pieniędzy na stronie internetowej parafii.

       3. Również w najbliższą niedzielę młodzi z oazy podczas Mszy św. o 9.00, 10.30 i 20.00 złożą świadectwo o pracy wspólnoty i zachęcą chętnych do udziału w spotkaniach.

      4. Spotkanie kręgu biblijnego we wtorek o 20.15 w bibliotece parafialnej.

      5. W czwartek Nowenna Jubileuszowa z okazji 100. rocznicy odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości. O godz. 17.45. różaniec prowadzony przez Róże Różańcowe, o 18.30 Msza św. w intencji Ojczyzny.

      6. Spotkanie z rodzicami dzieci z klas III SP przygotowujących się I Komunii Św. w piątek o godz. 19.15 w kaplicy Matki Bożej.

      7. Również w najbliższy piątek  o godz. 19.15 rozpocznie się w Bożym Młynie cykl comiesięcznych spotkani z Panią dr Anną Wajdą pt.: „Kulturowe i przyrodnicze tło Biblii”. Serdecznie zapraszamy.

      8. Biblioteka parafialna czynna jest w niedzielę w godz. 11.30 – 12.00.

      9. Zapisy na pielgrzymkę do Torunia, która odbędzie się w dniach 22 – 23 września w zakrystii.

    10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stefana Krawczyka i śp. Stanisława Malotę. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...