Puste2 MENU
 | 


        Jest otwarta dla wszystkich. Nie ma znaczenia ile masz lat, jakim dysponujesz głosem, nie ma też znaczenia czy śpiewałaś(eś) wcześniej. Jeśli masz czas i odrobinę dobrej woli – zapraszamy. W każdy wtorek o 19:00 w salce oazowej nr 3 (wejście do kościoła pod przewiązką). Obecnie najmłodsza scholistka ŚDM ma lat 7, a najstarsza blisko 80. Śpiewamy na głosy, jak przystało na porządną scholę, a całość prowadzi Violetta Szopa-Tomczyk,  zawodowy muzyk (skrzypaczka współczesna i barokowa) i instruktor śpiewu (SLS). Liczebność scholii jest dynamiczna. W chwili obecnej śpiewa już ok. 20 osób.
          Schola ŚDM powstała na okoliczność niezwykłego wydarzenia jakim są Światowe Dni Młodzieży w Krakowie w 2016, ale, jeśli będzie chęć kontynuacji i palec Boży nad nią, to będziemy śpiewać dalej. Nie trzeba się zapowiadać, wystarczy przyjść. Zapraszamy!
***
        Kontakt:
Violetta Szopa-Tomczyk, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kuba Róg, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twarze sacholi ŚDM