Puste2 MENU
 | 
       Poradnia Pomoc bliźniemu działająca przy parafii św. Jana Kantego w Krakowie jest miejscem gdzie można uzyskać informacje, porady i wsparcie w sprawach prawnych, ekonomicznych, zdrowotnych, dydaktycznych.  
        Ideą poradni jest świadczyć profesjonalną i bezinteresowną pomoc.  
        Dyżury pełnią specjaliści, którzy w sposób nieodpłatny dzielą się wiedzą ekspercką, doświadczeniami oraz umiejętnościami.
        Ufamy, iż praca poradni wzorowana na przykładzie św. Jana Kantego, słynącego z wielkiego miłosierdzia i skromności, stanie się istotnym wsparciem dla potrzebujących i okazją do dzielenia się z innymi. Spójrzcie Państwo na plakat informujący o szczegółach funkcjonowania Poradni i na aktualizacje umieszczane pod plakatem.

poradnia6       
        
      ZAWIADOMIENIE

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych
Ze względu na moje problemy z poruszaniem się (co sprawia, że nie zawsze jestem w stanie dotrzeć do Poradni na dyżury), bardzo proszę o kontakt ze mną wszystkie osoby zainteresowane spotkaniem. Bardzo chętnie spotkam się z Państwem w moim mieszkaniu, jeśli tylko zechcą Państwo do mnie przyjść.

Godziny dyżurów pozostają bez zmian:
Wtorek – 10.30-11.30
Czwartek – 17.30-18.30

Tak więc osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny, bądź e-mailowy (by ustalić termin i miejsce spotkania).

Beata Zborowska (psycholog defektolog – pomoc osobom niepełnosprawnym)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (proszę w temacie wpisać PORADNIA)
kom: 692 43 55 52 (proszę o kontakt pn-sb w godzinach 18.00 - 21.00)

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. W przypadku problemów z przemieszczaniem się, możliwa jest też rozmowa internetowa (np. skype) lub telefoniczna. Czekam na informacje od Państwa.
Pozdrawiam serdecznie załączając wyrazy szacunku.

Beata Zborowska (psycholog)