Puste2 MENU
 | 
      
       1. Zaproszenie Metropolity do udziału w procesji św. Stanisława BM z Wawelu na Skałkę.

       2. We wtorek Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej. W katedrze na Wawelu o godzinie 9.00 święcenia diakonatu, które przez posługę Metropolity Krakowskiego, Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego otrzyma również nasz parafianin Arkadiusz Litwiniuk. Nowo wyświęcony diakon odprawi w naszym kościele we wtorek nabożeństwo majowe o zwykłej porze i w czasie Mszy św. wieczornej wygłosi homilię. Prosimy o modlitwę w intencji Arka i jego kolegów. 
       W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

       3. W maju nabożeństwa majowe w kościele codziennie o 18.00. Przy kapliczce na ulicy Filtrowej modlitwa maryjna w każdy dzień powszedni o 20.00.

       4. W poniedziałek, wtorek i środę dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Modlitwy odmówimy po odśpiewaniu Litanii do NMP przy krzyżu misyjnym w czasie nabożeństwa majowego.

        5. Jutro o 9.30 spotkanie Zespołu Charytatywnego w bibliotece parafialnej.

        6. Łącznicy pobrawszy zeszyty składkowe odwiedzą wiernych prosząc o składkę na organizację procesji Bożego Ciała. Parafianie z rejonów bez łącznika mogą opisaną ofiarę złożyć w kopercie na tacę.

        7. Najpotrzebniejsze informacje dotyczące osoby śp. dr inżyniera Antoniego Zięby, wykładowcy akademickiego, publicysty i działacza pro-life, który zmarł 3 maja br. i jego pogrzebu znajdziemy we Wspólnocie na stronie internetowej parafii.

        8. W sprawie rezerwacji miejsc na pielgrzymkę do Krościenka i Dębna 12 maja, oraz na dzień skupienia do Zakrzowa, 22 maja zapraszamy do zakrystii.