Puste2 MENU
 | 
  1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek wspomnienie NMP z Góry Karmel (MB Szkaplerznej).
  1. W poniedziałek nowenna do MB Miłosierdzia z Mszą św. w intencjach nowennowych o godz. 18.30. W środę różaniec o godz. 17.45, w czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  1. W piątek Nowenna Jubileuszowa z okazji 100. rocznicy odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości. O godzinie 17.45 różaniec prowadzony przez Straż Honorową NSPJ, o 18.30 Msza św. w intencji Ojczyzny.
  1. Zbliża się wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Okazja do poświęcenia pojazdów w najbliższą sobotę po Mszy św. o godz. 18.30 oraz
    w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  1. Zapisów na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę można dokonywać w Biurze Zapisów przy kolegiacie św. Anny w godz. 17.00-19.00 oraz internetowo na stronie www.ppk2.pl.
  1. Zapraszamy do uczestnictwa w pielgrzymce do Sanktuarium MB Królowej Tatr na Wiktorówkach, która odbędzie się w sobotę 28 lipca. Szczegóły i zapisy w zakrystii.

       7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krystynę Obstoj i śp. Józefę Wincencik. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Im świeci...