Puste2 MENU
 | 
1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie pojazdów z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, we wtorek wspomnienie św. Kingi, dziewicy, w środę święto św. Jakuba, Apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa, w czwartek wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.

3. W przyszłą niedzielę, w czasie Mszy św. o godz. 12.00 podziękujemy za roczną posługę w naszej parafii ks. dr Pawłowi Gałuszce.

4. Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie zaprasza na Piknik Rodzinny, który odbędzie się w środę, 25 lipca, w godzinach od 17.00 do 20.00 na placu przed Oknem Papieskim.

5. Zapisów na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 6 – 11 sierpnia, można dokonywać w Biurze Zapisów przy kolegiacie św. Anny w godz. 17.00-19.00 oraz internetowo na stronie www.ppk2.pl.

6 . Zapraszamy do uczestnictwa w pielgrzymce do Sanktuarium MB Królowej Tatr na Wiktorówkach, która odbędzie się w sobotę 28 lipca. Koszt pielgrzymki: 35 zł. Zapisy i szczegóły w zakrystii.