Puste2 MENU
 | 
BM
Boży Młyn powstał jako odpowiedź na chęć wspólnego spędzania czasu osób w różnym wieku. Chcemy działać na rzecz rodzin z małymi dziećmi, młodzieży i osób dojrzałych. Wierzymy, że każdy, niezależnie od wieku, wykształcenia i charakteru może dać coś drugiej osobie i równocześnie coś równie ważnego otrzymać. Rzeczą najbardziej deficytową wydaje się być teraz czas. W Bożym Młynie będą czekać osoby, które będą mieć zawsze czas na rozmowę, spotkanie.

Papież Franciszek mówi o chrześcijaninie, który powinien zejść z kanapy włożyć buty wyczynowe i działać wśród ludzi w imię Boga. Miejsce „Boży Młyn” stoi otworem dla wszystkich chrześcijańskich wyczynowców. Przychodźcie do nas z propozycjami i chęcią działania.

Zapraszamy
Wtorek-piątek 11.00 - 20.00
Sobota 10.00 - 20.00
Niedziela 9.00 – 20.00

Można też zaglądać na naszą stronę internetową i profil na Facebooku.
tel: 517 399 409
mail: bozy.mlyn1@gmail.com

AKTUALNOŚCI:

Pogotowie modlitewne narodziło się spontanicznie. Często ktoś prosi nas o wsparcie modlitwą w trudnej, nagłej sytuacji i my oczywiście staramy się to zawsze zrobić. Ale o ileż bardziej skuteczna będzie modlitwa całej grupy?

Jak to działa?

Zbieramy chętne osoby do posługi modlitewnej, mamy namiary do tych osób zebrane w jednym miejscu i jeśli ktoś zadzwoni lub napisze na numer 517 399 409 z prośbą o modlitwę, to wtedy jednym smsem cała grupa zostanie poproszona o takie wsparcie.

Bardzo gorąco zapraszamy do dołączenia do naszego POGOTOWIA, siła wspólnej modlitwy wiele może, nie trzeba chyba nikogo o tym przekonywać. Zgłoszenia przyjmujemy pod tym bożomłyńskim numerem telefonu bądź mailowo.

Kiedy zaczynamy? Już zaczęliśmy, ale bardzo liczymy, że nasza grupa teraz się znacząco powiększy!

pogotowie modlitewne
Chcielibyśmy serdecznie zaprosić zarówno stałych badaczy Pisma św. jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze Świętą Księgą, na cykl spotkań z wybitnym znawcą tematu p. Michałem Wilkiem. Będziemy się dzielić Słowem Bożym w każdą ostatnią środę miesiąca o godz. 19.15 czyli po wieczornej Mszy św.

Pierwsze spotkanie 31 maja, oczywiście w Bożym Młynie. Pan Michał odpowie na pytania, nurtujące nas wątpliwości, które można było wcześniej Mu przesłać. Zapowiada się naprawdę niezwykle interesująco!

Zapraszamy!
 Przystąpcie bliżej do Bogato i On przybliży się do was.
Serdecznie zapraszamy w czwartek 11.05.2017 r. o godz. 19.15 do Bożego Młyna na długo wyczekiwane spotkanie z Kubą Blycharzem, Olą Maciejewską i Marysią Pękałą z zespołu NiemaGOtu. Będzie czas na wysłuchanie historii powstania hymnu ŚDM, odkrycia mocy wiary i wspólnego śpiewania. Kuba odpowie też na wszystkie pytania, także te dotyczące projektu Nieśmiertelni (pomoc Aleppo) i planów na przyszłość.

Przyjdźcie koniecznie poznać i posłuchać niezwykle charyzmatycznych świadków miłości Bożej!

kb
W ostatnią sobotę, 01.04. rozpoczęliśmy w Bożym Młynie nowa inicjatywę. Wspólnie chodzimy na spacery, pomagając sobie przy tym kijkami. O 10.00 zebrała się dziewięcioosobowa grupa, która pod czujnym i niezmiennie życzliwym okiem pani instruktor Anny Połeć wyruszyła wzdłuż Młynówki Królewskiej w strone kościoła św. Wojciecha. Cała wyprawa trwała 1,15 i wszyscy zgodnie stwierdzili, że trzeba ten spacerowy zwyczaj kontynuować.
Serdecznie zapraszamy tych, którzy chcieliby do nas dołączyć, w sobotę 08.04. o godz. 10.00, zbiórka przed Bożym Młynem.

Nie trzeba miec swoich kijków!

unnamed
unnamed1