Puste2 MENU
 | 

1. Przeżywamy 15. niedzielę zwykłą, - wspomnienie św. Kamila oraz św. Henryka.

2. Kalendarz liturgiczny

* poniedziałek /15.07./ - wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

* wtorek /16.07./ - wspomnienie N.M.P z Góry Karmel

* czwartek /18.07./ - wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, kapłana

* sobota /13.07./ - wspomnienie bł. Czesława, kapłana

3. We wtorek Nabożeństwo Nowennowe do Najświętszej Mary Panny Matki Miłosierdzia. O godzinie 18.00 nabożeństwo a o 18.30 msza w składanych intencjach

4. Dla wielu młodych ludzi nadchodzący czas jest momentem refleksji nad swoją dalszą życiową drogą. Zapewne niejeden młody człowiek zadaje sobie pytanie, czy Pan Bóg nie zaprasza mnie do tego, żeby szczególnie pójść za Nim i wejść na drogę formacji ku kapłaństwu.

Wyższe Seminarium Duchowne w Krakowie informuje o rozpoczynającej się rekrutacji:

Terminy rekrutacji 2024/25: Termin lipcowy do 13 lipca – złożenie dokumentów i rozmowa z Ks. Przełożonym (WSD, Kraków, ul. Podzamcze 8) Termin wrześniowy do 12 września – złożenie dokumentów i rozmowa z Ks. Przełożonym (WSD AK, Kraków, ul. Podzamcze 8). Módlmy się o nowe, święte powołania kapłańskie zakonne i misyjne, a dla ludzi powołanych o odwagę w pójściu za Chrystusem.

4. Ogłoszenie z Bożego Młyna:

W związku z tym, że od poniedziałku rusza wreszcie remont łazienki, od 15.07 do końca miesiąca nie będą gotowane i wydawane posiłki. Zapraszamy ponownie od 1.08.

5. Do wieczności odeszła śp. + Maria Plekan. Wieczne odpoczywanie Raczej jej dać Panie…

6. Wszystkim parafianom oraz gościom, życzymy dobrej niedzieli i tygodnia. Udającym się na urlopy, wakacyjne wyjazdy – szczęśliwych podróży i dobrego wypoczynku, Szczęść Boże.