PONIEDZIAŁEK XI tydzień zwykły (5 VI 2023) |
||||||
7:00 |
W intencji Panu Bogu wiadomej |
+ Zbigniew Białecki w 1 r. śm |
O Boże bł. Dla córki Lidii w 55 r. urodzin oraz o zdrowie dla mamy Zofii |
|||
7:30 |
+ Jan i Marianna Kępińscy |
|||||
18:30 |
++ Ryszard, Jerzy, Wojciech |
|||||
WTOREK XI tydzień zwykły (6 VI 2023) |
||||||
7:00 |
W intencji ks. Janusza Korepty w 18 r. święceń - od Margaretki |
|||||
7:30 |
+ Irena i Katarzyna |
|||||
18:30 |
O zdrowie, bł. Boże, potrzebne łaski i pomyślność w pracy |
|||||
ŚRODA IX tydzień zwykły (7 VI 2023) |
||||||
7:00 |
O potrzebne łaski, dary Ducha Św. dla ks. Roberta Tupty w 20 r.święceń kapłańskich by dochował wierności Bogu i owocnie pracował dla Jego większej Chwały - od Margaretki |
+ zm. z rodzin Poznańskich, Jarząbków i Płatków |
||||
7:30 |
W intencji Michała - Dziękczynna za przyjęcie święceń kapłańskich z prośbą o Boże bł. i opiekę M.B - od Margaretki |
O dobrą śmierc dla Barbary |
||||
18:30 |
W intencjach rodziny Radia Maryja |
|||||
CZWARTEK IX tydzień zwykły (8 VI 2023) Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej |
||||||
7:30 |
+ Rozalia i Władysław Włodarczyk |
|||||
9:00 |
+ Jadwiga w 18 r. śmierci |
|||||
10:30 |
+ Józef Haber |
|||||
12:00 |
+ Zmarli którzym posługiwali Szafarze |
|||||
16:00 |
Za parafian |
W intencji ks. Proboszcza w 25 r. święceń kapłańskich - od parafian |
||||
16:00 |
O Boże bł. Dla modlących się w Róży V |
+ Stanisławę, Annę i Karola |
||||
18:30 |
+ Małgorzata Nowak, syn Krzysztof |
|||||
PIĄTEK IX tydzień zwykły (9 VI 2023) |
||||||
7:00 |
+ Janina Białecka - 10 r.śm |
+ Halina |
Dziękczynna w 40 r. ur. Izabeli i Stanisława w 76 r. ur. z prośbą o Boże bł. |
|||
7:30 |
Dziękczynno-błagalna w intencji Zofii Mikuta w 88 r.urodzin |
|||||
18:30 |
++ zmarli z rodzin Pęski, Brożek, Głaz, Paździora, + Teresa |
|||||
SOBOTA IX tydzień zwykły (10 VI 2023) |
||||||
7:00 |
+ Krystyna Gątkowska - od Haliny i Wiesława Woźniak z rodziną |
+ Bronisławę, Jana i Łukasza Łagosz i wszystkich z rodziny |
||||
7:30 |
Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł. zdrowie oraz rozeznanie i wypełnienie woli Bożej dla Jarosława Krupy i Tomasza Mierzwiak |
|||||
18:30 |
+ Kazimiera i Bolesław Szulc |
|||||
X Niedziela zwykła (11 VI 2023) |
||||||
7:30 |
++ Jan i Władysława Warzybokowie oraz zmarli z ich rodzin |
|||||
9:00 |
+ Ewa i Jerzy Radwańscy w r.śm. |
|||||
10:30 |
+ Andrzej Nowak |
|||||
12:00 |
+ Janina i Maria Wojciechowskie |
|||||
13:15 |
++ Wiktoria i Tadeusz Jasiołek |
|||||
17:00 |
+ Wojciech Jabłoński w r.śm. oraz zmarli rodzice |
|||||
18:30 |
Za parafian |
|||||
20:00 |
+ Zbigniew Michniak - od pracowników Kwestury Uniwersytetu Pedagogicznego |